Kapela Pilot představuje nový singl SÁM.

PRAHA (14.11.) - Pražská kapela Pilot na sebe zatím nejvíce upozornila písní Éterická, která vyšla na jaře tohoto roku. Nyní představuje nový singl s názvem SÁM., o jehož produkci se postaral Lukáš Chromek, producent hitů jako Sebastian - Toulavá, ATMO Music - Andělé nebo Thom Artway - I Have No Inspiration.

"SÁM. je o lásce, která vzbuzuje nenávist, o takové, která je plná zrad
a ponížení, ze kterých vznikají mindráky a smutek. O takové, která je nebezpečná jak pro ty, kteří v ní jsou, ale i pro jejich okolí, které je do ní často zataženo. Nese spoustu příběhů, které jsem za posledních pět let vztahu, o kterém píseň je, zažil,"
říká bubeník Matěj Sirotek.

Videoklip SÁM. vznikl pod taktovkou režisérů ze studia Baobab, Olivera Beaujarda a Niny Zardalishvili, kamery se chopil Jan Vališ. "Natáčení jsme si hrozně užili," říká zpěvák a kytarista Daniel Hrdlička. "Nejzábavnější byl samozřejmě moment, kdy jsem se nechal temperami natřít na fialovo a do očí si nasadil oranžové kontaktní čočky. Žádná sprcha na place nebyla, takže jsem si barevnou vizáž nechal i po natáčení na afterparty v nočním centru Prahy, což bylo naprosto skvělý," dodává.

Nový singl SÁM. kapela Pilot pokřtila za účasti téměř tří stovek fanoušků
a kamarádů v úterý 30. října v legendárním pražském Rock Café. Kromě Pilotů vystoupila také mladá kapela z Berlína The Flavians, která se dostala do povědomí díky svému prvnímu singlu On the Radio a v ČR vystupovala poprvé. O afterparty v rytmu ambient techna se postaral DJ TAAVO.

Kapela Pilot vystupuje ve složení Daniel Hrdlička (zpěv a kytary), Michal Kertész (baskytara, vokály), Josef Kaňka (kytara, vokály), Honzík Vaniš (keys) a Matěj Sirotek (bicí, vokály).

Pilot - SÁM. - youtube.com/watch?v=pLR77KTKUrU
Pilot - Éterická - youtube.com/watch?v=W3NVJEmDHGU

Web - kapelapilot.cz
Instagram - instagram.com/kapelapilot
Facebook - facebook.com/kapelapilot

Text: Tisková zpráva